محل تبلیغات شما

منتقدان کدینگ تئوریمدیریت

حتما بخوانید

از روزی که شروع بهاین روش شد شاید خیلی ها این روش رو تبل توخالی میدانستند و من رو ازین کار منع میکردند اما باز برای من قابل احترامهستند ومن راه خودم را ادامه دادم و دیگر منتقدان همان کسانی هستند که خودشان با بهترین مدرک دانشگاهی و رتبه برترنتوانستند در این زمینه کاری از پیش ببرند و اگر الان اسمشون روی زبون هاست بخاطر تبلیغات زیادو یا قدیمی بودن در این عرصه می باشد

من هیچ ادعاییندارم اما آمده ام تا با تغییرات در این روش شما رابه آنچه که میخواهید و  برایتان دغدغه شده است برسانم

متاسفانه در گارگاهکدینگ جلسه اول من کسی رو دیدم که لیسانس و ارشدش رو ازعلامه گرفته بود دوتا مقطع و آن هم بازرگانیاما نتونسته تئوری را در این 6 سال  حتی مفاهیمابتدایی تئوری را خوب یاد بگیرد مشکل کجاست؟؟؟!!!!

متاسفانه ما تئوری راساختاری یاد نگرفته ایم و الان اکثر کسانی که در گارگاهکدینگ میبینم ارشد هستند و برای مقطع دکترا می خوانندو باز با این مشکل روبرو هستند

و متشکرم از تمام کسانی که سکوتکردند و چون اطلاعی ندارند هیچ نظری ندادند

انتخاب راه درست=رسیدن به هدف

تفاوت را با ما احساس کنیدو به فکر درصد های بالا باشید

شماره تماس : 09364619753

آزمون های آزمایشی و جزوات دکتری 1393سنجش و دانش

وکیل، طلاق توافقی | مشاوره: 09108169149

تبلیغات شما در سایت های عربی، انگلیسی | تبلیغات و بازاریابی

مقطع ,کسانی که ,ارشد ,گارگاه ,کدینگ ,متاسفانه ما ,ساختاری یاد نگرفته ایم و الان ,ایم و الان اکثر ,اکثر کسانی که ,تئوری را ساختاری یاد نگرفته ,متاسفانه ما تئوری را

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

هک بزرگ و کوچک نمیشناسد (انواع هک ها) فنجون-دنیای قالب و ابزار طراحی Courtney's receptions skilmarfona اهم رویدادهای سینمایی استان یا مرتبط با جشنواره Brittany's memory serojamport تالدیک-Taldyk Marie's blog curdrivocu